vytvarny-kurz.cz / návody / práce s papírem / Prostorové přání - krabička

Prostorové přání - krabička


 

1. Co budete potřebovat: jednobarevný kartonpapíry s potiskemvýřez květinové srdce růžové/červené, výřez květinové srdce bílésamolepicí perličky a kamínky, výsekové strojky, lepidlo, nůžky, razítko s textem, razítkovací podušku

2. Jednobarevný karton 13 x 27 si rozměřte podle nákresu na čtverečky 6,5 x 6,5 cm. Zbylý konec 1 cm nám poslouží ke slepení spodního dílu.

3.Vystřihněte, plné čáry prostřihněte, tečkované narýhujete a přeložte. Slepte přebývající 1 cm tak aby vznikla ze spodní poloviny jakási "krychlička" bez dna.

4. Z kartonu s potiskem vystřihněte obdélník 13 cm x 6,5 cm a vystužte jím záda přání (na nákresu naznačeno šedou barvou). Čtverečky 6,5x6,5 cm (popř. 6x6 cm) oblepte boky přání.

5. Dovnitř krychličky pak nalepte dva proužky o rozměrech 8,5 x 1 cm a oba konce proužku ohněte o 1 cm do tvaru písmene o "Z". Na proužky nalepte srdíčka dozdobené kamínky, perličkami a výseky květinek. Přání doplňte razítkem s textem.

6. Přání by se mělo jednoduše složit do plochého tvaru a naopak po vyndání z obálky naaranžovat jako prostorová otevřená krabička.Přidat komentář:

Vaše jméno: *
Váš e-mail: *
Nadpis: *
Komentář: *
Opište číslo: *
  * Pole označená hvězdičkou a podbarvením jsou povinná.
Pokud přispíváte do komentářů poprvé, seznamte se,
prosím, s pravidly pro publikování příspěvků

vyhledat
Copyright © 2007 - 2020 OPTYS, spol. s r.o.    Tvorba WWW Winternet, Všechna práva vyhrazena