vytvarny-kurz.cz / Novinky

Akvarel


Neděle 2. 12. 2018

Nedávno jsme rozšířili sortiment  školních vodou rozmyvatelných pastelek o umělecké akvarelové pastelky české firmy KOH-I-NOOR  zn. Mondeluz v balení 12,24 a 36 ks s kvalitními pigmenty. Pastelky můžete rozmývat klasickým štětcem z naší široké nabídky (věřím, si vyberete), nebo jsme pro vás připravili novinku

 

Vodní štětec AquaBrush od firmy Pentel

Postup: Rozšroubujte štětec a do jeho spodní části (nádržky) nalijte vodu. Nádržku našroubujte zpět na štětec a jemně na nádržku zatlačte, aby se voda dostala do špičky štětce. Pok můžete malovat a s pomocí tohoto štětce vám půjde malování s akvarelovými pastelkami jedna radost! Voda sama stéká do špičky štětce. Chcete li ze štětce dostat zbytky barvy, zmáčkněte nádržku s vodou a přebytečnou barvu s vodou odsajte do ubrousku.

Vlastně s tímto štětcem už nebudete potřebovat kelímek s vodou ....

 

Vodní štětec zdarma obsahuje i krásná dárková sada se sadou12 ks uměleckých akvarelových pastelek Pentel Arts a blokem 15 ks akvarelových papírů ve formátu A5. To vše  je zabaleno v dárkové papírové krabici za 189 Kč.

Ani já jsem neodolala ......

A ať máte na co malovat, můžete si u nás zakoupit akvarelové bloky ve formátu A4 a A3 za příznivé ceny již od 39 Kč.

.

A netroufáte si na vlastní kresbu? Máme pro vás na e-shopu vymalovánky Lucie Ernestové, které jsou tištěné na kvalitním akvarelovém papíře a jsou tak pro tuto techniku jako stvořené.

Ale nebojte se, za chvíli už předlohy určitě nebudete potřebovat, chystáme návod jak na to, tak se můžete těšit.

Přeji hezké léto

Iva

             

 « Zpět

vyhledat
Copyright © 2007 - 2020 OPTYS, spol. s r.o.    Tvorba WWW Winternet, Všechna práva vyhrazena