vytvarny-kurz.cz / Výtvarné techniky / Polystyren a vata

Polystyren a vata

Bílé základní vatové tvary a polystyrenové výlisky přímo vybízejí k další tvořivé práci.Z vatových piškotů a plsti můžete vyrábět jednoduché maňásky na špejli pro dětské divadlo, nazdobené věnečky najdou své místo na vašich dveřích v každém ročním období a vejce a zvonky můžete využít  třeba jako formu pro drátování nebo pro zdobení mramorováním.

Tipy

Vánoční věneček z plsti

Materiál

Polystyren - korpusy z extrudovaného polystyrenu. Polystyrenové koule, polokoule, věnečky, zvonky, vejce, srdce a kužele pro aranžování a jako základ pro další tvořivou výrobu.
Vatové polotovary -  jsou přírodními produkty vyráběné z buničité vaty. Tvary vznikají navíjením za vysokého tlaku. Tyto polotovary můžete natírat akrylovými barvami a lepit tavnou pistolí. Kombinací vatových tvarů, vlnité lepenky, plyšových drátků, peří a plstě vytvoříte půvabné dekorační figurky.
K dostání jsou vatové koule, vejce, piškoty, malované vatové obličeje, vatové mrkve s natí různých velikostí a další atypické vatové tvary (hrušky, homole, bábovka, čevené nosy) pro vaše další tvoření.  


Přidat komentář:

Vaše jméno: *
Váš e-mail: *
Nadpis: *
Komentář: *
Opište číslo: *
  * Pole označená hvězdičkou a podbarvením jsou povinná.
Pokud přispíváte do komentářů poprvé, seznamte se,
prosím, s pravidly pro publikování příspěvků

vyhledat
Copyright © 2007 - 2020 OPTYS, spol. s r.o.    Tvorba WWW Winternet, Všechna práva vyhrazena