vytvarny-kurz.cz / Výtvarné techniky / Výroba dekorací

Výroba dekorací


Dekorace jsou tím, co dělá náš domov skutečným domovem. Můžeme si je koupit v obchodě, ale větší radost nám udělají ty, co jsme si vyrobili sami. Jen my víme, kolik práce a lásky se v nich skrývá....

Tipy

Kytičky z organzy
Ovečky z polystyrenových vajíček a dřevěných korálků
Vánoční věneček z polystyrenu a plstě
Jarní závěsná květinová dekorace
Motýlci z pěnové gumy

Materiál

Při výrobě dekorací se neobejdeme bez různých polotovarů - polystrenové a proutěné základy na věnce, dřevěné rámečky, kovové tyčinky pro výrobu zvonkohry, dřevěné polotovary pro drobné zápichy a závěsy, květináče, skleněné a porcelánové polotovary - talíře, hrníčky, vázy svícny aj, .   

Pomůcky

Nářadí - spoustu užitečných pomůcek a nářadí najdeme v každé domácnosti, ale přece jen - máte doma tavnou pistoli? Lepí papír, dřevo, keramiku, polystyren, stuhy, plasty aj., a určitě ji použijete nejen při tvoření ale i při drobných opravách v domácnosti.
Při vrtání do dřeva, plastů, nebo na jarní vrtání madeirových kraslic jistě oceníte také malou modelářskou minivrtačku s adaptérem ke které můžete dokoupit i  vrtáky nebo sadu diamantových frézek.
Dráty - vázací drát (zelený a černý), měděné drátky.
V sekci Výroba dekorací najdete také - peří, barevné kokosové vlákno,přírodní i papírové lýko, dřevitá vlna, plsť , látkové i jutové stuhy, dřívka do krku, organza, barevné knoflíky aj.

 

 


Přidat komentář:

Vaše jméno: *
Váš e-mail: *
Nadpis: *
Komentář: *
Opište číslo: *
  * Pole označená hvězdičkou a podbarvením jsou povinná.
Pokud přispíváte do komentářů poprvé, seznamte se,
prosím, s pravidly pro publikování příspěvků

vyhledat
Copyright © 2007 - 2020 OPTYS, spol. s r.o.    Tvorba WWW Winternet, Všechna práva vyhrazena